Všechny kategorie
EN

Jsi tady :Domů> udržitelnost

NÁŠ ZÁVAZEK

1659609507877411


    ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ


země
zařízení
Dopad
solární energie
standardní

Ochrana půdy a vody

Jeho ukazatele přínosu splňují nebo překračují cílovou hodnotu. Ekologická ochrana životního prostředí, ekologická struktura je stabilnější, zlepšuje se funkce ochrany vody a půdy, což přispívá k doplňování podzemních vod.

Kompletní ECO zařízení

Čištění odpadních vod a odpadních vod, dřevoobráběcí centrální vysávání, skříň na suchý prach, zařízení na odstraňování prachu sáčků, odstraňování prachu vodním sprejem, adsorpce aktivního uhlí, čištění výfukových plynů skříně s vodní clonou.

环保主题-03

Snížit emise CO2 o 500 tun

Fotovoltaická výroba elektřiny je výroba energie z obnovitelných zdrojů, lze ji recyklovat v přírodě. Používá se ke snížení produkce CO2 způsobené výrobou elektřiny z uhlí a snížení emisí oxidu uhličitého.

Dopad na životní prostředí

Atmosférický dopad na životní prostředí Emise prachu a mlhy z barvy splňují emisní limity pro částice. Emise VOCs odpovídají emisním normám těkavých organických sloučenin pro povrchové nátěry.

co2 stopa


SOCIÁLNÍ ODPOVĚDNOST

Displej Zhitao hraje pozitivní roli při prosazování a podpoře společenské odpovědnosti. Přísně se zaměřte na etické pracovní postupy, ekologické úsilí a služby komunitám, kde naši zaměstnanci pracují. 


社会责任s

Stříbrné hodnocení EcoVadis

Společnost Zhitao display dokončila první roční hodnocení udržitelnosti u EcoVadis, důvěryhodné globální organizace pro hodnocení udržitelnosti podnikání, která v roce 2022 dosáhla hodnocení „Sliver“. Více než 75,000 XNUMX společností využívá platformu EcoVadis k porovnání svých programů udržitelnosti s univerzálním bodovacím systémem.

Za dodržování nejvyšších etických standardů také považujeme sebe a naše dodavatele odpovědnými. Přispíváme k podpoře hlavních dodavatelů a vyžadujeme jejich účast v našem komplexním auditu společenské shodyKromě EcoVadis jsme také získali ISO45001 a SA 8000.

Dodržování mezinárodního práva v oblasti lidských práv,samozřejmě v rámci naší společnosti, ale také mezi našimi subdodavateli a partnery.

Zhitao najímá tyto podzaměstnané jednotlivce v našich kancelářích a závodech a také rozšiřuje náš plán zaměstnanosti zdravotně postižených, menšinových skupin, izolovaných žen a svobodných mladých matek, ekonomicky znevýhodněných, dlouhodobě nezaměstnaných, válečných veteránů a seniorů.社会责任-2s

UDRŽITELNOST

Displej Zhitao se zavázal dodržovat standardy eko-designu nebo používat obnovitelné, recyklované nebo certifikované materiály ke snížení konečného odpadu tím, že dávají odpadu druhý život, protože se odpad stává zdrojem. Do roku 2025 garantujeme všechny dřevěné suroviny s FSC COC, 100% sledovatelné z udržitelného zdroje.

1-1