Všechny kategorie
EN

O nás

Jsi tady : Domů> O Nás > Vyznamenání

Nominace Reddot za rok 2017 za Hangers

Čas: 2022-07-20 Hity: 12

Duální_1

Duální_2

Dvouhákový závěs

Normálně má ramínko pouze jeden háček, to znamená, že stojan má pouze jeden způsob použití.
Dual-rack se 2 háčky na obou stranách lze použít jako standardní režim nebo režim kotvení. Režim ancor je speciálně pro skluzy, které by mohly sklouznout z normálního věšáku.

Věšák lze použít 2 způsoby podle látek, které chcete pověsit. Režim Ancor vám umožní snadno se vypořádat s uklouznutím. Jeden z háčků může být také považován za rukojeť, pokud uživatel není dostatečně vysoký.

Chytrý koš pro veřejná místa: Wind Bin
Odhazování odpadu ve velkém problému na veřejných místech, ale jak ho vyřešit?
Navrhujeme jeden koš, který kombinuje funkci vystřelovacího míče a odpadkového koše, který obsahuje jeden úder větru pro sběr láhve, když uživatel střílí lahve do sběrných otvorů. Teorie je jako sběrač prachu, když jsou lahve blízko větrných otvorů, jsou nasávány do krabice.

2 v 1_2


Věšák 2v1

Někdy by uživatel chtěl pověsit sadu oblečení nebo šatů dohromady, toto ramínko 2 v 1 přechází na tuto situaci. Stisknutím červeného tlačítka můžete vytáhnout spodní ramínko a pověsit další šaty, zabere to méně místa.

věšák s cupule 2

Věšák na poháry

Se dvěma čepelemi je věšák schopen přilepit na hladký povrch v libovolném úhlu, uživatel může na háček umístit různé předměty, aby poskytl více možností použití.