Všechny kategorie
EN

O nás

Jsi tady :Domů> O Nás > Profil společnosti

1-r

Kancelář

Koncept Y Skupina je celoasijská maloobchodní vizuální zobrazovací agentura, která poskytuje řešení pro celou značku. Její centrála se nachází v Singapuru, který se zavázal poskytovat profesionální image plánování pro značky. Předmět podnikání naší skupiny zahrnuje: celkové plánování image značky, zobrazení obchodu plánování, pulty obchodů, výzdoba butiků, výkladní skříň, výstava POSM, Roadshow, pódium a různé akce.

Služby naší skupiny sahají od originálního kreativního návrhu, prototypu, výroby, instalace na místě a globální dodávky, je schopna klientům poskytnout kompletní podpůrné služby na jednom místě. Máme stálou a dlouhodobou výrobní továrnu v Číně a řadu podpůrných týmů zákaznických služeb v asijsko-pacifickém regionu, abychom zákazníkům přizpůsobili řešení vizuálního merchandisingu v souladu s místním trhem.Naší předností

interakce 图标

Interakce Komunikace

Poskytujte zákaznický servis 1 vs 1, jeden tým je postaven tak, aby sledoval objednávku, od předběžné komunikace, návrhu, výroby, dodávky a následného servisu. Náš výrobní proces je vizualizace, sdílení celého procesu prostřednictvím online pracovní stanice.

inovace 图标

Inovační design

S bohatým povědomím o maloobchodním a reklamním poli a kombinací trendů trhu a požadavků klientů poskytují kreativní návrháři vhodná designová řešení rekvizit, pomáhají zvýšit prodej produktů.

neomylnost 图标

Výroba neomylnosti

Trvejte na výrobě vysoce kvalitních stojanů pro trhy. Více než 20 let profesionálních výrobních zkušeností, neustále zkoušejte výzkum a vývoj nového udržitelného materiálu pro ekologický design.


业务流程-01

公司客户名单照片